Věděli jste, že původní Othello od Shakespeara, byl spíše o cestovním ruchu?
Málo kdo ví, že původně psal Shakespeare Othella i Romea a Julii, se zcela jiným, než uměleckým záměrem. Ve Venezuele se to ví a hraje se to v původní podobě. Pokud našim přátelům nepřekazí návštěvu divadla střevní potíže, tak se o Shakespearovi dozvíte víc.
 
Odkaz Ládi Hákového Křížka žije!
Jeden ho Velebí a druhý na něj Okamouří... Ovšem ani jeden z nich se nedotkne absolutna, jako se to povedlo právě jemu - Láďovi.
 
Pojďme si dnes pořádně zahlasovat!!!
Pátek třináctého? Ideální den na to, si opět připomenout Venezuelský showbiz! Tak co? Kterou písničku, kterého interpreta si dnes budete broukat celý den? Bude to japonský Zatý slavík Kaja Gottoši, nebo královna vinohradů Ilona Burčáková? Hitparádu najdete na našich stránkách. Hlasujte teď!
 
Petr Rychlý to zvládl na jedničku, ale první nebyl!
Již před léty přinesla Venezuelská televize, jako první, bratři Nedvědy na televizní obrazovky, nejenom jako písničkáře, ale dokonce i jako loutkové hrdiny z Večerníčku. Pohádka se jmenovala: "Příběh včelích Nedvídků."
 
  RSS starší zprávy >>  

prasko_nábytek
Poslechněte si ukázku ZADARMO!
LEOPARDO - kreativní a reklamní agentura
              Celkový nákup: 
Los mikinos A5 - motiv mafiáni, razítko, nebo mapa
Los mimkinos s potiskem ve formátu A5 - 80% bavlna, 20% PES, 320g/m2, náplety na rukávech, kolem krku a pasu. Barvy: červená, tm. modrá/ navy, oranžová, král. modrá/ royal blue, lahvově zelená/ bottle green, černá Mikina Classic s kulatým výstřihem, dopřádaná počesaná bavlna s jemným polyesterem, který drží formu střihu a dodává pružnost, náplet s elastanem na límci, na rukávech i spodním okraji, vysoce kvalitní úplet, všechny švy zdvojeny, zadní strana průkrčníku krytá lemovkou, boční švy, módní střih. Do poznámky prosím, zvolte barvu, velikost a 1 motiv obrázku.
Cena (bez DPH): 419,00 Kč
Cena (+ DPH 19%): 499,00 Kč
(c) 2005 Doňa Mimoňa  | RSS | info@donamimona.cz 
Naši partneři: hityreality.cz, mojetricko.cz